Dodatkowy kurs autobusu szkolnego 1 września 2021r.

11.00 - PSP nr 1 Zdzieszowice - oprócz uczniów z Januszkowic
11.02 - PSP nr 3 Zdzieszowice - oprócz uczniów z Januszkowic
11.05 - PSP nr 2 Zdzieszowice
11.08 - PSP Żyrowa
11.11 - Oleszka ul. Kościuszki
11.15 - Jasiona ul. Główna
11.20 - Krępna n st
11.22 - Krępna ul. Zdzieszowicka
11.25 - Rozwadza ul. Korfantego
11.27 - Rozwadza ul. Św. Anny
11.30 - PSP nr 3 Zdzieszowice - uczniowie do Januszkowic
11.32 - PSP nr 1 Zdzieszowice - uczniowie do Januszkowic
11.35 - Wielmierzowice ul. Wolności
11.38 - Januszkowice PSP  - uczniowie do Wielmierzowic
11.40 - Januszkowice ul. Wolności
11.42 - Wielmierzowice ul. Wolności
do Zdzieszowic.

Kursy autobusów porannych i popołudniowych w tym dniu odbywają się bez zmian

Informacja dotycząca kursu autobusów  szkolnych na rok  szkolny 2021/2022, obowiązujących od 01.09.2021r.  znajduje się w załączniku w zakładce : RODZICE/DOWOZY UCZNIÓW