Udział w szkoleniu wprowadzającym do projektu "Młodzi Głosują+"

Wrocław 15-16 marca 2019

   Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w projekcie "Młodzi Głosują+". Zespół w składzie: Agnieszka Kura, Dariusz Dreszer oraz Jakub Satora tworzą team, jeden ze 100 w całej Polsce, który od marca do czerwca będzie realizował projekt. Tegoroczną edycję programu organizują wspólnie Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Krótko o projekcie: jest to program edukacji wyborczej mający na celu zwiększenie zainteresowania młodych ludzi polityką, wyborami jak również zwiększenie frekwencji wyborczej w grupie najmłodszych wyborców.Głównym zadaniem zespołu szkolnego biorącego udział w programie jest organizacja szkolnych wyborów - symulacji do Parlamentu Europejskiego 2019. Pierwszym etapem projektu był udział w szkoleniu wprowadzającym, który odbył się we Wrocławiu. Agnieszka Kura wraz z opiekunem - Katarzyną Jajugą wzięły udział w tym ciekawym spotkaniu młodych ludzi. Było to niezwykłe doświadczenie. Wrażenia, wiedza o społeczeństwie, warsztat pracy, którym podzielili się organizatorzy niewątpliwie wpłynie na jakość naszej pracy, nauki, naszego myślenia o tym niesamowitym organizmie, którym jest społeczeństwo.Informacje na temat realizacji projektu na bieżąco będą ukazywały się na stronie naszej szkoły.

opiekun: Katarzyna Jajuga

 

  • Agnieszkanaprezentacji
  • etapymgcz.1
  • kampaniaprofrekwencyjna
  • pracagrupowaneutralnoscpolityczna
  • uniwersytetswps
  • warsztat-1
  • widokzhotelunoc
  • widokzhotelurankiem
  • wykadradomirminski